Maklumat

Kalori dalam Roti

Kalori dalam Roti



We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Kalori dalam Roti

Sekiranya terdapat lebih daripada satu ukuran porsi yang tersedia, klik pada porsi untuk memilih hidangan yang lain.

Kalori Roti dan Makronutrien

Melayan
Klik untuk melihat unit lain
KaloriKarb
(g)
Protein
(g)
Jumlah lemak
(g)
Sabtu Lemak
(g)
Roti, pisang, disediakan dari resipi, dibuat dengan marjerin9215.51.230.6
Roti, coklat boston, kalengan5512.31.50.40.1
Roti, jagungroti, campuran kering, diperkaya (termasuk campuran muffin jagung)11919.723.50.9
Roti, jagungroti, campuran kering, disediakan8913.622.80.8
Roti, jagungroti, campuran kering, tidak diperkaya (termasuk campuran muffin jagung)11919.723.50.9
Roti, jagungroti, disediakan dari resipi, dibuat dengan susu rendah lemak (2%)7512.31.920.4
Roti, gandum pecah74142.51.10.3
Roti, telur8013.62.71.70.5
Roti, telur, bakar8914.931.90.5
Roti, perancis atau vienna (termasuk sourdough)8816.62.810.2
Roti, perancis atau vienna, dipanggang (termasuk masam)8616.42.810.2
Roti, India, goreng, dibuat dengan lemak babi (Navajo)100 gram33048.36.712.24.6
Roti, soda irlandia, disediakan dari resipi1 oz8215.91.91.40.3
Roti, italia7714.22.510.2
Roti, berlutut (Navajo)100 gram19539.54.32.20.4
Roti, gandum campuran (termasuk gandum utuh, 7 biji)7113.22.81.10.2
Roti, gandum campuran, panggang (termasuk gandum utuh, 7-butir)7714.33.11.20.2
Roti, dedak oat6711.32.91.20.2
Roti, dedak oat, bakar7312.43.21.40.2
Roti, oatmeal7613.72.41.20.2
Roti, oatmeal, bakar8314.92.61.40.2
Roti, pita, putih, diperkaya16533.45.50.70.1
Roti, pita, putih, tidak diperkaya7815.82.60.30
Roti, pita, gandum utuh17035.26.31.70.3
Roti, protein (termasuk gluten)6912.43.40.60.1
Roti, protein, panggang (termasuk gluten)7713.63.70.70.1
Roti, pumpernickel7113.52.50.90.1
Roti, pumpernickel, bakar7814.82.710.1
Roti, kismis, diperkaya7814.82.21.20.3
Roti, kismis, bakar, diperkaya8416.12.41.40.3
Roti, kismis, tidak diperkaya7814.82.21.20.3
Roti, dedak berkalori, dedak oat5711.72.30.90.1
Roti, kalori berkurang, dedak oat, panggang6813.92.71.10.2
Roti, kalori berkurang, oatmeal6012.32.210.2
Roti, kalori berkurang, rai5811.52.60.80.1
Roti, kalori berkurang, gandum5612.42.60.70.1
Roti, berkalori rendah, putih5912.62.50.70.2
Roti, dedak padi6912.32.51.30.2
Roti, dedak nasi, bakar7513.42.71.40.2
Roti, rai7313.72.40.90.2
Roti, rai, bakar8115.12.710.2
Roti, gandum (termasuk gandum berry)7413.42.61.20.3
Roti, dedak gandum7013.62.510.2
Roti, kuman gandum7413.72.70.80.2
Roti, kuman gandum, bakar8315.430.90.2
Roti, gandum, panggang (termasuk gandum berry)8014.52.81.20.3
Roti, putih, disediakan secara komersial (termasuk lembut roti serpihan)12022.83.41.50.3
Roti, putih, disediakan secara komersial, rendah natrium tanpa garam12022.33.71.60.4
Roti, putih, disediakan secara komersial, dipanggang13224.54.11.80.3
Roti, putih, disediakan secara komersial, dipanggang, rendah natrium tanpa garam8315.42.61.10.3
Roti, putih, disediakan dari resipi, dibuat dengan susu rendah lemak (2%)8114.12.21.60.3
Roti, putih, disediakan dari resipi, dibuat dengan susu kering tanpa lemak7815.22.20.70.1
Roti, gandum utuh, disediakan secara komersial7013.12.71.20.3
Roti, gandum utuh, disediakan secara komersil, panggang7914.73.11.40.3
Roti, gandum utuh, disediakan dari resipi7914.62.41.50.2
Roti, gandum utuh, disediakan dari resipi, panggang86162.61.70.2


Tonton videonya: Suka Sarapan Makan Roti, Mari Lihat Dulu Pembahasan Mengenai Roti (Ogos 2022).