Maklumat

Kalori dalam Salmon

Kalori dalam Salmon


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Kalori dalam Salmon

Sekiranya terdapat lebih daripada satu ukuran porsi yang tersedia, klik pada porsi untuk memilih hidangan yang lain.

Kalori dan Makronutrien Salmon

Melayan
Klik untuk melihat unit lain
KaloriKarb
(g)
Protein
(g)
Jumlah lemak
(g)
Sabtu Lemak
(g)
Salmon, Atlantik, ternakan, dimasak, panas kering367039.3224.5
Salmon, Atlantik, ternakan, mentah362039.421.54.3
Salmon, Atlantik, liar, dimasak, panas kering280039.212.51.9
Salmon, Atlantik, liar, mentah281039.312.61.9
Salmon, chinook, masak, panas kering356039.620.64.9
Salmon, chinook, mentah354039.520.76.1
Salmon, chinook, salai159024.95.91.3
Salmon, chinook, salai, (lox), biasa3305.21.20.3
Salmon, chum, kalengan, tanpa garam, disalirkan pepejal dengan tulang520079.120.35.5
Salmon, chum, masak, panas kering237039.87.41.7
Salmon, chum, padat yang dikeringkan dengan tulang520079.120.35.5
Salmon, chum, mentah238039.97.51.7
Salmon, coho, bertani, dimasak, panas kering255034.711.82.8
Salmon, coho, ternakan, mentah254033.812.22.9
Salmon, coho, liar, dimasak, panas kering247041.77.71.9
Salmon, coho, liar, dimasak, panas lembap285042.411.62.5
Salmon, coho, liar, mentah289042.811.72.5
Salmon, merah jambu, kalengan, pepejal dikeringkan dengan tulang100 gram136023.14.80.8
Salmon, merah jambu, kalengan, pepejal dengan tulang dan cecair631089.727.47
Salmon, merah jambu, kalengan, tanpa garam, pepejal dengan tulang dan cecair631089.827.57
Salmon, merah jambu, masak, panas kering185031.75.50.9
Salmon, merah jambu, mentah184031.75.50.9
Salmon, sockeye, kalengan, pepejal dikeringkan dengan tulang613086.1275.8
Salmon, sockeye, kalengan, tanpa garam, pepejal dikeringkan dengan tulang565075.5276.1
Salmon, sockeye, masak, panas kering335042.3173
Salmon, sockeye, mentah48062.40.4


Tonton videonya: Resep Ngemil Bikin Langsing ala #DietKenyang: Episode 60 (Mungkin 2022).