Maklumat

Kalori dalam pai

Kalori dalam pai



We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Kalori dalam pai

Sekiranya terdapat lebih daripada satu ukuran porsi yang tersedia, klik pada porsi untuk memilih hidangan yang lain.

Kalori dan Makronutrien pai

Melayan
Klik untuk melihat unit lain
KaloriKarb
(g)
Protein
(g)
Jumlah lemak
(g)
Sabtu Lemak
(g)
Pai, epal, tepung diperkaya yang disediakan secara komersial679.60.53.11.1
Pai, epal, tepung yang tidak diperkaya secara komersial679.60.53.11.1
Pai, epal, disediakan dari resipi7510.50.73.50.9
Pai, krim pisang, disediakan dari campuran, tanpa bakar71913.72
Pai, krim pisang, disediakan dari resipi769.31.23.91.1
Pai, blueberry, disediakan secara komersial669.90.52.80.5
Pai, blueberry, disediakan dari resipi699.50.83.40.8
Pai, ceri, disediakan secara komersial7411.30.63.10.7
Pai, ceri, disediakan dari resipi7710.90.83.50.8
Pai, krim coklat, disediakan secara komersial869.50.75.51.4
Pai, mousse coklat, disediakan dari campuran, tanpa roti748.414.42.3
Pai, krim kelapa, disediakan dari campuran, tanpa roti788.10.852.5
Pai, creme kelapa, disediakan secara komersial8410.50.64.72
Pai, kastad kelapa, disediakan secara komersial748.61.73.71.7
Pai, kastard telur, disediakan secara komersial605.91.63.30.7
Pai, goreng pais, ceri9012.10.94.60.7
Pai, goreng pais, buah9012.10.94.60.7
Pai, goreng pais, lemon9012.10.94.60.7
Pai, meringue lemon, disediakan secara komersial7613.40.42.50.5
Pai, meringue lemon, disediakan dari resipi8111.11.13.70.9
Pai, cincang, disediakan dari resipi8213.60.73.10.8
Pai, pic639.30.52.80.4
Pai, pecan, disediakan secara komersial11316.21.15.21
Pai, pecan, disediakan dari resipi11714.81.46.31.1
Pai, labu, disediakan secara komersial607.71.12.70.5
Pai, labu, disediakan dari resipi587.51.32.60.9
Pai, krim vanila, disediakan dari resipi799.21.44.11.1


Tonton videonya: Diet Sukses Turun 3kg - 5kg perminggu. Turun Berat Badan Tanpa Olahraga. Diet Jepang (Ogos 2022).